Cosmolifting

JAPOŃSKI COSMOLIFTING. Cosmolifting to zabieg odmładzający twarz, oparty na refleksologii twarzy z użyciem naturalnych i organicznych produktów takich jak kremy, maseczki i olejek rosa mosqueta, który ma działanie przeciwzmarszczkowe, odżywcze, uelastyczniające a także przyśpieszające regeneracje blizn oraz skóry zniszczonej np. słońcem, solarium oraz niewłaściwą pielęgnacją. Dzięki stymulacji punktów akupunkturowych możemy kształtować twarz liftingując jej tkanki, jednocześnie poprawiać samopoczucie psychofizyczne człowieka.

Dlatego terapia Cosmolifting jest świetną alternatywą dla inwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej, a jednocześnie doskonale działa na cały organizm stymulując za pomocą układu nerwowego wszystkie organy wewnętrzne. Poprawia owal twarzy, spłyca istniejące zmarszczki, prowadzi do wchłonięcia obrzęków, bruzd i cieni pod oczami, pobudza krążenie krwi i limfy, ujędrnia i dotlenienia skórę twarzy, poprawia koloryt skóry, daje głęboki relaks i dobre samopoczucie.

W wersji luksusowej cosmolifting można przeprowadzić przy użyciu 24-karatowego złota i proszku diamentowego. Złoto jako jeden z najbardziej miękkich metali jest łatwo wchłaniany przez skórę. Zabieg ten polecany jest w celu usunięcia drobnych zmarszczek oraz by skutecznie zapobiegać starzeniu się skóry. Po zabiegu skóra jest gładka, napięta i pełna blasku. Doskonały dla cer tłustych suchych i mieszanych oraz na trądzik różowaty.

Comments are closed.